NASZE REALIZACJE

Przedsiębiorstwo Eksploatacji Ulic i Mostów specjalizuje się w realizacji małych i średniej wielkości projektów infrastrukturalnych. Swoje prace wykonuje głównie na terenie województwa podlaskiego oraz ościennych.

 

Realizacje

Drogi Drogi Ulice Ulice Mosty Mosty
Teren rekreacyjny Teren rekreacyjny Sygnalizacja świetlna Sygnalizacja świetlna Infrastruktura inżynieryjna Infrastruktura inżynieryjna

Projekty

Macka

Przebudowa ulicy Generała St. Maczka w Białymstoku

Data: listopad 2009 r. Data końcowa: wrzesień 2011r. Wartość: 158,1 mln zł
Przebudowa ulicy Gen. St. Maczka prowadzącej w kierunku Warszawy jest realizowana ze względu na duże natężenie ruchu na całej jej długości. W celu zwiększenia przepustowości, ulica jest przebudowywana praktycznie od podstaw: drogę dwupasmową zastąpi czteropasmowa, wybudowane zostaną nowe wiadukty, chodniki i ścieżki rowerowe oraz zainstalowane nowe systemy inżynieryjne. »

Przebudowa i rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 671 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi na odcinku Krypno- Tykocin etap I (odcinek Krypno-Tykocin, przejazd kolejowy na odcinku Knyszyn – Krypno, remont mostu przez rzekę Narew w m. Tykocin)

Data: maj 2010 r. Data końcowa: październik 2011 r. Wartość: 12,84 mln zł
W ramach przedmiotowej inwestycji przebudowano przejazd kolejowy oraz 9-cio kilometrowy odcinek drogi, wybudowano 14 przepustów i przejść dla płazów oraz wyremontowano most na rzece Narew w m. Tykocin.

Antoniukowska

Przebudowa nawierzchni ulic: Antoniuk Fabryczny, Antoniukowskiej, Knyszyńskiej, Narewskiej, Głowackiego i Owsianej w Białymstoku

Data: luty 2009 r. Data końcowa: sierpień 2010 r. Wartość: 41,25 mln zł
Podczas przebudowy ciągu ulic: Antoniuk Fabryczny, Antoniukowskiej, Knyszyńskiej będących jednym z ważniejszych ciągów ulic Białegostoku przebudowane zostały cztery skrzyżowania, wybudowano nowy most oraz zmodernizowano i ulepszono nawierzchnię drogi, wybudowano nowe sygnalizacje świetlne, przebudowano infrastrukturę podziemną tj. kanał deszczowy, wodociąg, gazociąg, linie energetyczne, telekomunikacyjne i oświetlenie ulicy.

Skverorekonstrukcija mazinta

Budowa strefy rekreacyjnej w Białymstoku

Data: styczeń 2008 r. Data końcowa: listopad 2008 r. Wartość: 1,88 mln zł.
W styczniu – listopadzie 2008 r. w Białymstoku została wybudowana strefa rekreacyjna. Urządzono boiska sportowe z placami do gry w koszykówkę, piłkę nożną i siatkówkę, skytepark o powierzchni 500 m kw. przeznaczony zarówno dla rowerów BMX, jak i dla deskorolek, przełożono ścieżki rowerowe o długości 1260 metrów. Prace zostały wykonane przez firmę Brux, należącą do grupy PEUiM.

1 2 3 4 5