NASZE REALIZACJE

Przedsiębiorstwo Eksploatacji Ulic i Mostów specjalizuje się w realizacji małych i średniej wielkości projektów infrastrukturalnych. Swoje prace wykonuje głównie na terenie województwa podlaskiego oraz ościennych.

 

Realizacje

Drogi Drogi Ulice Ulice Mosty Mosty
Teren rekreacyjny Teren rekreacyjny Sygnalizacja świetlna Sygnalizacja świetlna Infrastruktura inżynieryjna Infrastruktura inżynieryjna

Teren rekreacyjny

Skverorekonstrukcija mazinta

Budowa strefy rekreacyjnej w Białymstoku

Data: styczeń 2008 r. Data końcowa: listopad 2008 r. Wartość: 1,88 mln zł.
W styczniu – listopadzie 2008 r. w Białymstoku została wybudowana strefa rekreacyjna. Urządzono boiska sportowe z placami do gry w koszykówkę, piłkę nożną i siatkówkę, skytepark o powierzchni 500 m kw. przeznaczony zarówno dla rowerów BMX, jak i dla deskorolek, przełożono ścieżki rowerowe o długości 1260 metrów. Prace zostały wykonane przez firmę Brux, należącą do grupy PEUiM.

Budowa skweru miejskiego nad rzek Bia

Przebudowa skweru w Białymstoku

Data: 2008 r. Data końcowa: 2008 r. Wartość: 2,65 mln zł.
W lipcu – wrześniu 2008 r. przebudowany został skwer w Białymstoku. Plac o powierzchni 2038 metrów kwadratowych wyłożono płytami granitowymi, z kolei aleję o powierzchni 1361 metrów kwadratowych – kostką granitową, zbudowano most przez rzekę Białą, uporządkowano i zazieleniono pobliskie tereny. Prace wykonała firma Brux.